MENU  
Co to jest ?

O FIRMIE

 

O nas

Operator internetowy Flashnet to jeden z największych, niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, działających na terenie Legnicy i powiatu legnickiego, oferujący wysokiej klasy usługi firmom i instytucjom. Zdobyte w dotychczasowej działalności doświadczenie zawodowe jest gwarancją jakości i szybkości realizacji powierzonych zadań. Firma dynamicznie się rozwija, pozyskując nowych klientów i stale zwiększając obszar zasięgu sieci. Niejednokrotnie jest to teren nieobjęty dotąd zasięgiem przez ogólnopolskich operatorów. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych rozwiązań typu last-mile, firma Flashnet obejmuje zasięgiem coraz większe obszary, będące do tej pory w strefie tzw. „wykluczenia cyfrowego”.

ofirmie

Infrastruktura gwarancją niezależności

Niezawodna, szerokopasmowa sieć IP FLASHNET zbudowana w 2004 roku na własnej, światłowodowej i bezprzewodowej sieci transmisji danych, obejmuje swoim zasięgiem Legnicę i powiat legnicki. Składa się ona zarówno z infrastruktury światłowodowej, jak i pierwszej w Legnicy bezprzewodowej sieci szkieletowej w topologii pierścienia, opierającej się na niezawodnych, nowoczesnych rozwiązaniach markowych producentów.

Przepustowość łączy jest praktycznie nieograniczona, dzięki czemu niezależnie od wielkości ruchu IP transmisja odbywa się bez strat i z najmniejszym możliwym opóźnieniem. W naszej strategii stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klientów, dlatego mamy najlepszy serwis techniczny.

Średni czas reakcji serwisu od momentu przyjęcia zgłoszenia od abonenta wynosi 2 godziny, natomiast typowy czas trwania wizyty serwisowej u klienta to niespełna 30 min.

Usługi dla klientów biznesowych

Naszym celem jest świadczenie usług z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej oraz teleinformatycznej. Ofertę Flashnet przeznaczoną dla klientów biznesowych stanowi przede wszystkim usługa symetrycznego dostępu do Internetu, transmisja danych, budowa i konfiguracja sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych (m.in. radiolinie, punkty dostępowe, hotspot), budowa i konfiguracja sieci telekomunikacyjnych Proponujemy państwu konkurencyjne ceny względem innych operatorów.

Niezwykle ważny jest dla nas również osobisty kontakt z naszymi klientami. Zanim przedstawimy ofertę, nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje z klientem, w celu precyzyjnego określenia jego potrzeb. Dzięki temu możemy zaproponować usługę uwzględniającą indywidualne wymagania klienta.

Podłączenie zależnie od lokalizacji jest realizowane w technologii światłowodowej lub bezprzewodowej. Usługa jest uruchamiana standardowo na interfejsie Ethernet (inne zakończenia sieciowe dostępne opcjonalnie po konsultacji). Realizacja zakłada zgodę administratora budynku na umieszczenie naszych urządzeń bez dodatkowych kosztów.

 

PROMOCJA !
NEWS

 

promocja zero ryzyka

01.10.2016Nowy cennik dla obecnych i przyszłych abonentów

Od 1 października 2016 wprowadzamy nowy, bardziej atrakcyjny cennik. więcej...


promocja zero ryzyka

Listonosz znowu zgubił twój rachunek ? - zamów e-fakturę

Wprowadziliśmy możliwość otrzymywania faktur w formie elektronicznej, wysyłanych przez e-mail. więcej...


promocja zero ryzyka

DOMOWE WIFI z obsługą serwisową tylko 7zl netto miesięcznie.

Korzystasz z laptopa i masz dość podłączania internetu kablem? Chciałbyś swobodnie korzystać z bezprzewodowego internetu w swoim domu, ale nie wiesz jak to skonfigurować i boisz się o bezpieczeństwo takiej sieci? więcej...


promocja zero ryzyka

Opieka serwisowa naszych abonentów

Przypominamy, że każdy nasz klient jest objęty stałą opieką serwisową. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy związane z korzystaniem z naszych usług, nie wahaj się z nami skontaktować. więcej...


 

Flashnet to rzetelna firma

Operator Internetowy uczestniczy w programie rzetelna firma. Gwarantuje to naszym klientom oraz partnerom szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

 

 


 

INTERNET LEGNICA - SZYBKI - NIEZAWODNY - BEZ LIMITOW

P.U.I. FLASHNET - All Rights Reserved - Wszystkie Prawa Zastrzeżone