MENU  
ustawienia
OFERTA

OPIEKA SERWISOWA


 

Przypominamy, że każdy nasz Klient jest objęty stałą opieką serwisową. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy związane z korzystaniem z naszych usług, nie wahaj się z nami skontaktować. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 czynna jest infolinia 76-852-30-24.

Korespondencję z naszym Biurem Obsługi Klienta można również prowadzić poprzez e-mail: Każde zgłoszenie zostaje przyjęte do systemu i podlega realizacji, a Klient zawsze dostaje odpowiedź o przyczynie problemu i terminie jego usunięcia.

Dział techniczny posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która potrafi w 80% przypadków zdalnie stwierdzić i wyeliminować problem w komputerze Klienta.

Zachęcamy do kontaktu z nami.strona główna
PROMOCJA !
NEWS

 

promocja zero ryzyka

01.10.2016Nowy cennik dla obecnych i przyszłych abonentów

Od 1 października 2016 wprowadzamy nowy, bardziej atrakcyjny cennik. więcej...


promocja zero ryzyka

Listonosz znowu zgubił twój rachunek ? - zamów e-fakturę

Wprowadziliśmy możliwość otrzymywania faktur w formie elektronicznej, wysyłanych przez e-mail. więcej...


promocja zero ryzyka

DOMOWE WIFI z obsługą serwisową tylko 7zl netto miesięcznie.

Korzystasz z laptopa i masz dość podłączania internetu kablem? Chciałbyś swobodnie korzystać z bezprzewodowego internetu w swoim domu, ale nie wiesz jak to skonfigurować i boisz się o bezpieczeństwo takiej sieci? więcej...


promocja zero ryzyka

Opieka serwisowa naszych abonentów

Przypominamy, że każdy nasz klient jest objęty stałą opieką serwisową. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy związane z korzystaniem z naszych usług, nie wahaj się z nami skontaktować. więcej...


 

Flashnet to rzetelna firma

Operator Internetowy uczestniczy w programie rzetelna firma. Gwarantuje to naszym klientom oraz partnerom szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

 

 


 

INTERNET LEGNICA - SZYBKI - NIEZAWODNY - BEZ LIMITOW

P.U.I. FLASHNET - All Rights Reserved - Wszystkie Prawa Zastrzeżone